TLF nabiera rumieńców

Tyska Liga Futsalu nie zwalnia tempa. Już w najbliższą sobotę zostanie rozegrana 5 seria gier. Najciekawiej zapowiada się pojedynek Hapoelu Beer Kebab z Matadorem. Zwycięstwo w tym meczu pozwoli utrzymać kontakt z obecnym liderem. Obie ekipy z całą pewnością będą liczyły na potknięcie Piwkarzyków, którzy podejmą FCA. Każdy inny wynik niż zwycięstwo Piwnej Ekipy będzie jednak sporą niespodzianką.

W innych spotkaniach Bad Boysi zmierzą się z Młodymi Wilcami. Pierwsi przed tygodniem zdobyli pierwsze 3 punkty pokonując Jesiony, natomiast drudzy cały czas czekają na premierowe punkty. Piłkarscy Emeryci zmierzą się z dobrze dysponowaną młodzieżą GKS-u Futsal Tychy, która zajmuje zaskakujące 4 miejsce, a w ostatnim meczu ZET Szpilernia zagra z Centrum.

Pełna rozpiska znajduje się w zakładce >>TERMINARZ<<

Więcej o TLF na portalu www.tyskiflesz.pl.

Zapraszamy do regularnego odwiedzania strony internetowej oficjalnego partnera Tyskiej Ligi Futsalu.