TLF nabiera tempa

Tyska Liga Futsalu nabiera tempa. W najbliższy weekend zostaną rozegrane dwie kolejki podczas których zostanie rozegranych kilka ciekawych spotkań w tym szlagierowe pomiędzy Piwkarzykami, a Bad Boys.

W sobotę rozgrywki rozpoczną się o godzinie 15:30 pojedynkiem Centrum z FCA. Oba zespoły doznały porażek na inaugurację i z całą pewnością jedni i drudzy będą chcieli sięgnąć po komplet punktów. Najciekawiej zapowiada się potyczka Piwkarzyków z Piłkarskimi Emerytami. Ci pierwsi sezon rozpoczęli od mocnego uderzenia gromiąc ZET Szpilernię 10:3. Dla Emerytów będzie to pierwsze spotkanie w tym sezonie, bowiem w 1 kolejce pauzowali. Mecze z udziałem obu tych ekip trzymają w napięciu do ostatnich sekund i nie inaczej powinno być tym razem

Z kolei w niedzielę czeka nas prawdziwa futsalowa uczta, bowiem dojdzie do wyżej wspomnianego pojedynku w którym Piwkarzyki podejmą Bad Boysów. Na parkiecie spotkają się zatem 2 i 3 drużyna ubiegłego sezonu, a to oznacza emocje od pierwszej do ostatniej syreny, tym bardziej, że Źli Chłopcy wyjdą na boisko podrażnieni porażką 0:3 z beniaminkiem w pierwszej kolejce. Pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 9:20.

Pełen terminarz do zobaczenia w górnym menu strony.

Zapraszamy wszystkich kibiców futsalu na halę przy al. Piłsudskiego. Wstęp bezpłatny.