Wydział Gier i Dyscypliny

W meczu Hapoel Beer Kebab z GKS Futsal Tychy U-18 sędziowie ukarali dwóch zawodników czerwonymi kartkami.

Grzegorz Cuber (Hapoel) za niesportowe zachowanie (wtargnięcie na plac gry i atak na przeciwnika) został zawieszony na 4 mecze, co oznacza, że będzie on mógł zagrać dopiero w 11 kolejce.

Filip Krzyżowski (GKS Futsal Tychy U-18) za niesportowe zachowanie (atak na przeciwnika, który sfaulował go chwilę wcześniej) został zawieszony na 3 mecze co oznacza, że będzie on mógł zagrać dopiero w 10 kolejce.

Przypomnijmy, że cały czas karę odbywa Wojciech Wojtkun (Bad Boys), który za wybitnie niesportowe zachowanie z 3 kolejki, został zawieszony na 5 meczy. Napastnik Bad Boys do gry będzie mógł wrócić w 9 kolejce.

W międzyczasie w 6 kolejce pauzowali Michał Michalak (Matador) oraz Adam Wolak (FCA) za 3 żółte kartki, które otrzymali w poprzednich spotkaniach.

Organizator przypomina, że pauza jednego meczu obowiązuje po otrzymaniu 3, 5, 7 a następnie każdej kolejnej żółtej kartce. Kartki nie anulują się w przerwie między 1 a 2 rundą, a wszelkie objawy agresji wobec przeciwników i sędziów będą surowo karane.