'A'msterdam zagrożony awansem!

'A'msterdam Duet Team nie przestaje zaskakiwać i coraz bardziej jest zagrożony awansem do 1 ligi! Ekipa z osiedla A w niedzielę nie dała najmniejszych szans niżej notowanej Pampelunie wygrywając 6:1 i tym samym odnotowali 6 zwycięstwo w tym sezonie! Do przerwy faworyt prowadził zaledwie 2:0, ale po zmianie stron 'A'msterdam potwierdził swoją wyższość aplikując rywalom 4 gole, tracąc przy tym tylko jednego. Po dwa gole zdobywali Rafał Twardowski i Szymon Urban, który został wybrany MVP meczu.

Po tym meczu organizatorzy nagrodzili Pawła Gulca z Amsterdamu, który został wybrany Najlepszym Zawodnikiem Października w 2 lidze.

Ważne zwycięstwo w 2 lidze odnieśli zawodnicy Luz Blues Team. "Bluesmeni" pewnie ograli czerwoną latarnię ligi czyli Lekarzy aż 8:3. Formą w tym meczu błysnął Mateusz Muzalewski, który aż 4-krotnie wpisywał się na listę strzelców. Po stronie Lekarzy z podniesioną głową z parkietu schodził wyłącznie Łukasz Wolak, który był autorem wszystkich trzech trafień dla swojej drużyny.

Wśród czterech zespołów, które będą liczyły się w walce o awans nadal pozostają Jesiony. Dwukrotni Mistrzowie TLF do 33 minuty zaledwie remisowali z Unknown Team 1:1, ale w ostatnich 7 minutach podkręcili tempo i zaaplikowali rywalom 4 bramki, nie tracąc przy tym żadnej i ostatecznie wygrali 5:1.

W ostatnim meczu na tym szczeblu Oszołomy 7:2 pokonali Football Club Brothers i opuścili strefę oznaczającą brak promocji gry w TLF CUP.

Po 1,5 miesiącu gry wiemy na pewno, że awans do 1 ligi będzie rozstrzygał się pomiędzy fenomenalnym 'A'msterdamem, Luz Blues Team, Tyskimi Dzbanami i Jesionami. Reszta zespołów raczej będzie skupiona na walce o miejsca 5 i 6, które zagwarantują im grę w TLF CUP.