Mecz ostatniej szansy

Ze wszystkich spotkań 15 kolejki, na pierwszy plan bez dwóch zdań wysuwa się pojedynek Bad Boys'ów z Jesionami. Dla jednych i drugich będzie to mecz ostatniej szansy. Wygrana BB przedłuży ich nadzieje na walkę o mistrzostwo, z kolei  komplet punktów pozwoli Jesionom włączyć się do walki o podium. Aktualni Mistrzowie Ligi złapali wiatr w żagle, ponieważ w ostatnich 5 spotkaniach zdobyli aż 13 punktów. Jeszcze miesiąc temu balansowali na granicy strefy spadkowej, a dziś wygrana nad Boysami, pozwoli im włączyć się do walki o podium. Z kolei "Źli Chłopcy" do tego meczu podejdą podrażnieni wynikami sprzed 2 tygodni, kiedy to w dwóch meczach z bezpośrednimi rywalami w walce o Mistrzostwo, zdobyli zaledwie 1 punkt, przez co ich szanse na wygranie Ligi znacznie zmalały. Wygrana nad Jesionami przedłuży ich niewielkie (ale jednak) szanse na końcowy triumf. Remis w tym spotkaniu będzie dla obu ekip jak porażka, dlatego należy spodziewać się ciekawego i emocjonującego pojedynku.

Poniżej pełen harmonogram gier 15 kolejki. Przypominamy, że wstęp na mecze Tyskiej Ligi Futsalu jest bezpłatny. Zapraszamy wszystkich kibiców na halę przy al. Piłsudskiego 20

18.02.2018 Niedziela

16:00 Piwkarzyki - ATP Matador '98

16:50 Piłkarscy Emeryci - Młodzi Wilcy

17:40 Jesiony - Bad Boys

18:30 Centrum - Hapoel Beer Kebab

19:20 ZET Szpilernia - GKS Futsal Tychy U-18

O Tyskiej Lidze Futsalu można przeczytać również na www.tyskiflesz.pl oraz www.tychynews.pl.

Oba portale w ostatnim czasie informowały o rosnącej popularności TLF o czy można przeczytać >>TUTAJ<< i >>TUTAJ<<