Otwieramy okno transferowe

Dzisiaj o godzinie 00:00 zostanie otwarte "okienko transferowe", które potrwa do 06.01.2021. W tym terminie wszystkie zespoły mogą dokonywać korekt w składzie z kilkoma zastrzeżeniami. Oto one:

1. Do listy startowej można dopisać maksymalnie 4 nowych zawodników

2. Jeżeli Klub ma wypełnioną listę startową w całości (czyli 20 zawodników), może wykreślić maksymalnie 4 nazwiska i w wolne miejsce wpisać nowych graczy.

3. Wykreślić z listy można wyłącznie zawodników, którzy nie zagrali w ani jednym meczu ligowym. Jeżeli na liście znajduje się zawodnik, który rozegrał chociażby jedno spotkanie to nie może on zostać usunięty z listy.

4. Zawodnik, który bierze już udział w rozgrywkach, ale chce opuścić zespół i zmienić barwy klubowe, najpierw musi rozwiązać kontrakt z Klubem.

5. W przypadku kiedy Klub nie wyrazi zgody i nie rozwiąże kontraktu z zawodnikiem, to w bieżącym "okienku transferowym" taki zawodnik nie może zagrać w innym zespole. Opuszczenie Klubu będzie możliwe po wygaśnięciu kontraktu.

6. Po zgłoszeniu nowego zawodnika do rozgrywek, Klub zobowiązany jest do podpisania z nim kontraktu i przekazania dokumentów do Organizatora.

7. Zawodnik, który przystąpi do rozgrywek bez podpisanego kontraktu, będzie traktowany jako nieuprawniony do gry. W przypadku wystąpienia takiego zawodnika w meczu, na zespół zostanie nałożony walkower.

8. Okienko transferowe będzie otwarte do 06.01.2021