Rusza runda rewanżowa

Już w najbliższy weekend zostaną rozegrane pierwsze mecze rundy rewanżowej w sezonie 2017/2018. W sobotę, awansem zostanie rozegrana 17 kolejka, a w niedzielę również awansem 14 kolejka. Wszystko dlatego, że dwa zespoły grające w Tyskiej Lidze Futsalu (Piwkarzyki i Hapoel), pojechały do Warszawy na Halowy Turniej Fanów i mecze z ich udziałem, zostały przełożone na inny termin.

Sobotnia kolejka rozpocznie się od bardzo istotnego meczu pomiędzy Centrum, a Młodymi Wilcami. Zmierzą się zatem zespoły zajmujące dwa ostatnie miejsca w lidze i porażka w tym meczu będzie dla jednego z nich bardzo bolesna. W zdecydowanie najciekawszym meczu dnia zagrają Bad Boys z Matadorem. Dodatkowego smaczku doda w tym spotkaniu fakt, że w oknie transferowym dwaj zawodnicy opuścili szeregi Matadora, zasilając kadrę… Bad Boysów! Mowa tu o Przemysławie Szczęsnym i Mateuszu Żytce. W pozostałych meczach zagrają FCA z Piłkarskimi Emerytami oraz Jesiony z ZET Szpilernią.

Harmonogram gier na sobotę:

14:00 Centrum – Młodzi Wilcy

14:50 Bad Boys – ATP Matador ’98

15:40 Jesiony – ZET Szpilernia

16:30 FCA – Piłkarscy Emeryci

W niedzielę również nie powinno zabraknąć emocji, które podobnie jak w sobotę, bardziej będą dotyczyły dolnej części tabeli. Walczące o utrzymanie Centrum zmierzy się z Jesionami, dla których ten sezon jest prawdziwą drogą przez mękę. Czy ostatnie zwycięstwo aktualnych mistrzów z Matadorem, doda im wiatru w żagle ? Przekonamy się już niebawem. Ciekawie powinno być również w pozostałych pojedynkach, dlatego też serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na halę przy al. Piłsudskiego 20

Harmonogram gier na niedzielę:

9:00 ATP Matador ’98 – Piłkarscy Emeryci

9:50 Młodzi Wilcy – GKS Futsal Tychy U-18

10:40 Centrum – Jesiony

11:30 ZET Szpilernia – FCA

Przypominamy, że o Tyskiej Lidze Futsalu, można przeczytać również na portalach naszych Partnerów medialnych: www.tyskiflesz.pl oraz www.tychynews.pl