Zapowiedź 8 kolejki w 1 lidze

Po kilku tygodniach przerwy na parkiet w końcu wracają Najlepsi Piłkarze na Świecie. Już jutro (sobota) rozegramy 8 kolejkę w 1 lidze, w której nie brakuje bardzo ciekawie zapowiadających się spotkań.

Rozpoczynamy od godziny 10:00 starciem broniącej tytułu La Zabawy z Kamratami z Wembley'a. Ci pierwsi jak zwykle walczą o najwyższe cele, a Ci drudzy (też jak zwykle) skazani są w swoim drugim sezonie na walkę o utrzymanie. Plusem Kamratów jest fakt, że granie w 1 Polskiej Lidze Futsalu zakończył Marek Kołodziejczyk i jego osoba zdecydowanie powinna podnieść jakość piłkarską Kamratów. O jakości La Zabawy nawet nie ma co pisać, bo aktualni Mistrzowie TLF Marków Kołodziejczyków mają na pęczki. Faworyta tego spotkanie nie trudno jest zatem wskazać.

Zaczęliśmy zapowiedzią pierwszego meczu 8 kolejki, a teraz przejdziemy do ostatniego, bo ten powinien być najciekawszym w całej sobotniej serii gier. Piwkarzyki postarają się o niespodziankę w meczu z The Naturatem Hydro Optima, który ostatni mecz rozegrał 13 listopada! Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że sprawa Mistrzostwa w 13 edycji rozstrzygnie się właśnie między The Naturatem, a La Zabawą, ale aby tak było "Fiołki" muszą pokonać Piwoszy. Ci z całą pewnością nie położą się na parkiecie, bowiem dzięki ich dobrej dotychczasowej dyspozycji mają szanse zakończyć 1 rundę nawet na miejscach 1-3. Szykuje się świetne widowisko.

W pozostałych meczach łatwo wskazać faworytów. FC Dallas podejmą From UA, natomiast Adwokaci Śląsk zmierzą się z Antraxem. Do skutku niestety nie dojdzie pojedynek Bieruńskich Grajków z Piłkarskimi Emerytami. Dzisiaj w godzinach wieczornych do Organizatorów dotarła informacja, że ekipa z Bierunia Starego niestety nie uzbiera składu, co automatycznie skutkuje walkowerem i 3 punktami dopisanymi na konto przeciwników.

Na grafikach znajdziecie harmonogram gier 8 kolejki oraz aktualną tabelę 1 ligi.